eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

Blog

Yalova Üniversitesi Hakkında, ile ilgili Bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Yalova Üniversitesi Hakkında 102
  Yalova Üniversitesi Hakkında
  Kategori: Yalova Üniversitesi

  Yalova Üniversitesinin misyonu, evrensel değerler ışığında; sorgulayıcı, katılımcı, araştırmacı, çözümleyici, yapıcı ve yenilikçi düşünce anlayışına sahip bireyler yetiştirerek bilgi ve teknoloji üreten bir dünya üniversitesi olmaktır.

  Üniversitemizin vizyonu, yenilikçi, dinamik ve katılımcı yapısıyla eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme yapan, yerelde etkin küresel başarıya sahip teknoloji odaklı bir üniversite olarak ilerlemektir.


  Prof.Dr. M. Niyazi ERUSLU
  Yalova Üniversitesi Rektörü


  Yalova Üniversitesinden Fotoğraflar  yalova üniversitesi
  yalova ünv
  üniversite kampüs

  Yalova Üniversitesi Video

  Adres ve Ulaşım

  Ş.Ömer Faydalı Cad. No: 254 Arboretum İçi 77100 YALOVA

  İSTANBULDAN ULAŞIM

  İstanbuldan üç farklı noktadan (Yenikapı-Kartal-Pendik) tarifeli-karşılıklı deniz otobüsü ve feribot seferleri bulunmaktadır (Bkz:www.ido.com.tr). İskelelerden yürüyerek kısa sürede Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Yabancı Diller Bölümü, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüleri ve Daire Başkanlıklarına ulaşmak mümkündür. Diğer şehir yerleşkelerimize, Merkez Yerleşkesine ve Rektörlük binasına minibüs seferleri bulunmaktadır.

  BURSADAN

  Gemlik-Orhangazi yönünden Yalovaya gelirken kent girişindeki ilk ışıklardan Termal yönüne dönüş yaparak, 1.6 km sonra yol üzerindeki Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Daire Başkanlıklarına, sola dönüş yaparak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Yalova Meslek Yüksek Okuluna, 2.7 km sonra yol üzerinde solda Mühendislik Fakültesine ve 3.2 km sonra yol üzerinde sağda Rektörlük binasına ulaşılabilmektedir.

  ANKARADAN

  Otoyolda Kandıra-Kocaeli çıkışından Bursa istikametine izleyerek Gölcük, Karamürsel ardından Yalovaya ulaşılmaktadır. Yalova Kavşağında, Bursa istikametinde sağdaki ilk ışıklardan Termal yönüne devam edilerek 1.6 km sonra yol üzerindeki Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Daire Başkanlıklarına, sola dönüş yaparak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Yalova Meslek Yüksek Okuluna, 2.7 km sonra yol üzerinde solda Mühendislik Fakültesine ve 3.2 km sonra yol üzerinde sağda Rektörlük binasına ulaşılabilmektedir.

  İletişim
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş