eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

Blog

Büro Ofis Malzemeleri Kırtasiyeler, ile ilgili Bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Büro Ofis Malzemeleri Kırtasiyeler 95
  Büro Ofis Malzemeleri Kırtasiyeler
  Kategori: Yalova Web Tasarım

  Büro Ofis Malzemeleri Kırtasiyeler sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar için websiteleri hazırlıyoruz, Hazırladığımız sitelere kontrol panelinizden giriş yaparak yeni ürünler ekleyebiliyorsunuz.

  Güncelleme yapabiliyor ve silme işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. online sipariş yönetimi sayesinde site üzerinden gönderilen bilgi ve fiyat teklifi taleplerine yanıt verebilirsiniz.

  7/24 teknik destek veriyoruz. Siteleriniz sunucu ve hat problemleri nedeniyle oluşabilecek hatalar nedeniyle sürekli gözlem altında tutulmaktadır.

  Büro Ofis Malzemeleri Kırtasiyeler ile ilgili olan Büro Makineleri, Büro Mobilyası ve Dekorasyonu, Kırtasiyecilik, Kırtasiye Malzemeleri ile iştigal eden firmalar bu hizmetimizden faydalanabilirler.

  İletişim
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş